Ніхто з цих країн на це просто не піде. Про це сказав російський правозахисник Марк Фейгін ексклюзивно в ефірі 24 каналу.

Увага Є дві причини, – Фейгін відповів, чому Україну не звинувачують у всіх вибухах в Росії

За його словами, якби Росія хотіла б притягнути країни ОДКБ до війни проти України, вони давно б це уже зробили. Ба більше, більшість країн напряму відмовились від участі у бойових діях у будь-якій формі.

"Українська армія вже продемонструвала як вона воює. Тому, я вважаю, що нічого цього не буде, тому що для них існує реальна загроза, що їх "спалять", – зазначив Фейгін.

Тож він вважає, не варто перебільшувати силу ОДКБ та їхні можливості. Це дуже скромні сили.

Тільки російська армія частково боєздатна, і то ми побачили, наскільки. Все інше – імітація. Такої загрози зовсім немає,
– додав він.

Чи братиме ОДКБ участь у війні Росії проти України

  • ОДКБ – це військово-політична міжнародна організація, до складу якої входять Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан.
  • 15 квітня міноборони Казахстану заявив, що країна не отримувала запит щодо направлення на територію України національних військ.
  • Він також зазначив, що в ході останнього засідання військового комітету ОДКБ питання участі збройному конфлікті на території України не розглядалось.
  • За даними української розвідки, зараз усі країни-учасники ОДКБ, крім Росії та Білорусі, дотримуються нейтралітету в питанні російського вторгнення в Україну.
  • Також жодна з них не визнала анексію Криму та незалежність так званих квазіреспублік на території Донецької та Луганської областей.