До визначеної роботи нардепи вже готові, про це заявив представник президента Володимира Зеленського у ВР Руслан Стефанчук за підсумками першого підготовчого засідання депутатської групи.

Важливо: Перше засідання новообраної Верховної Ради відбудеться 29 серпня

Перше підготовче засідання підготовчої групи новообраного парламенту відбулось 9 серпня.

За закон про імпічмент президента – це буде один із перших законів, який, я сподіваюся, буде проголосований у цій Раді,
– наголосив він.

Він також додав, що серед законопроектів, з яких почне свою роботу нова ВР, буде переведення документообігу парламенту в електронну форму замість паперової та зміни до Конституції.

Це дозволять позбавляти народних депутатів повноважень за кнопкодавство.

"Ми прискоримо максимальну ідентифікацію депутатів і аналогічно ті рішення, про які говорили: відповідальність депутата за кнопкодавство, за прогули. Внесення змін до Конституції, що це буде безумовно підставою для припинення його депутатських повноважень", – додав Стефанчук.

Окрім того, за прогнозом Стефанчука, нардепи працюватимуть над блоками по всіх основних напрямках: економіці, антикорупції, інфраструктурі, безпеці й обороні, євроінтеграції, міжнародних відносинах.

Перше засідання новообраної Ради, згідно із Конституцією, відкриє найстаріший за віком депутат. У IX скликанні таким буде представник партії "Опозиційна платформа – За життя" 78-річний Юлій Іоффе.


Розподіл місць у Раді / Інфографіка 24 каналу