Кількість епітафій загиблим рашистам у російських ЗМІ починає зашкалювати. Хоробрі воїни ЗСУ активно забезпечують пропагандистів подібною роботою.

Читайте також Якщо ми впадемо, Росія піде далі, – Зеленський виступив в Українському домі у Давосі

Підтвердження ліквідації племінника заступника Шойгу

Раніше повідомлялося про те, що українським захисникам та захисницям вдалося знищити капітана Адама Хамхоєва. Він був племінником Юнус-Бека Євкурова, колишнього голови Інгушетії, який зараз є заступником міністра оборони Росії Сергія Шойгу.

Смерть Хамхоєва тепер підтвердили офіційні представники Інгушетії. Повідомляється, ЗСУ ліквідували його в ніч з 21 на 22 травня. На похорони окупанта прийшов його дядечко та інші місцеві чиновники.

Втрати російських окупантів: останні новини

  • Станом на 23 травня втрати російських окупантів сягнули вже 29 тисяч, а також тисяч одиниць бойової техніки. Росія за 3 місяці війні проти України зазнала таких втрат, яких зазнав СРСР за 9 років війни в Афганістані. Навіть попри це ворог не збирається припиняти бойових дій та не відмовляється від своїх планів.
  • Але росіянам варто звикнути до зростання своїх втрат. "Закарпатська бригада" показала знищення окупантів на відстані 20 кілометрів з гаубиці, яку ми отримали від західних партнерів. Підтримка України зростає, тож окупантів незабаром чекатиме багато дуже неприємних сюрпризів.
  • Нашим героям також вдалося знищити підрозділ псковських десантників. Ворог залишився без двох автомобілів та 14 рашистів.
  • Успішна ліквідація російських окупантів триває і на Запоріжжі. ЗСУ відправили на концерт Кобзона ще 46 рашистів, також ворог втратив 2 безпілотники та іншу техніку.
  • Окрім того, зовсім скоро рашисти на тому напрямку матимуть проблеми з озброєнням – партизанам вдалося відрізати їх від постачання зброї та боєприпасів. Точні втрати ворога, яких партизанам вдалося завдати йому у ході операції, згодом повідомлять спецслужби.

Дивіться також – наші захисники гарно відпрацювали зі Стугни по окупантах