Роз'яснення про те, як перетнути адмінмежу з окупованими територіями, опублікувала пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Нагадаємо Україна відновлює роботу пунктів пропуску на межі із Кримом

Перетин межі з окупованим Кримом

9 серпня уряд України припинив звичне функціонування пунктів пропуску на межі з Кримом. Робота КПВВ Каланчак і Чонгар була припинена, а перетнути адмінмежу могли лише певні категорії громадян.

Відтак із півночі 29 серпня 2020 року відновлюється робота контрольних пунктів у звичному режимі.

Що потрібно для перетину адмінмежі

Водночас Уряд вніс зміни щодо правила в'їзду на підконтрольну Україні територію для іноземців та осіб без громадянства.

  • Вони повинні мати страховий поліс, який покриває витрати на лікування COVID-19, та має діє на строк перебування на території України. Поліс повинен бути виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво в Україні чи договірні відносини із українською страховою компанією-партнером.

Важливо знати Кабмін заборонив в'їзд в Україну іноземцям: для кого будуть виключення

  • Також всі категорії громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій мають пройти самоізоляцію, дострокове припинення якої можливе за наявності негативного результату тесту COVID-19.

Для проходження самоізоляції ті, хто прибувають з окупованих територій зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток "Дія" або піти на обсервацію.


Хто зможе в'їхати в Україну з 29 серпня / Інфографіка уряду