Однак Міноборони США наразі не бачить ознак того, що Росія прагне отримати від Ірану дрони й ракети, щоб використати їх в Україні. Про це на брифінгу заявив речник Пентагону, бригадний генерал Патрик Райдер, передає 24 канал.

Важливо Росія хоче розмістити іранські ракети на північ від України: чи є від цього захист

Пентагон знає, що Іран надав Росії безпілотники. Найімовірніше, Москва проситиме ще.

Ми справді занепокоєні тим, що Росія також може прагнути отримати додаткове високотехнологічне ракетне озброєння від Ірану, наприклад ракети "земля-земля",
– наголосив Райдер.

Відтак він попередив, якщо Росія використає таке озброєння в Україні, США однозначно здійснять заходи, щоб надати цьому розголосу. Крім того, Райдер визнає, що ця інформація яскраво свідчить про змову Росії та Ірану, аби атакувати українців.

У Зеленського закликали світ визнати Іран співучасником війни

Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк зазначив, якщо Іран передає Росії ракети, то чудово знає, що ті атакуватимуть наші міста. Тому чиновник переконаний, що необхідно офіційно визнати Тегеран співучасником агресії в Європі.

Також Подоляк запропонував європейцям уявити своє місто повністю без світла, зв’язку та води в крані. Це те, що Росія робить в Україні.

"Тепер уявіть десятки мільйонів біженців у країнах ЄС. Не треба бути математиком, щоб порахувати: допомогти ППО дешевше", – додав радник.

Росія може застосувати іранські ракети скоро

  • Начальник ГУР Кирило Буданов повідомив, що Іран домовився з Росію про постачання не лише дронів-камікадзе, а й ракет Fateh-110 і Zolfaghar SRBM.
  • У розвідці попередили, що Росія може застосувати іранські ракети вже у листопаді.

Раніше – США потужно попередили Іран та Росію: відео