Ракета, яка зруйнувала житло Надії з сином Ростиславом, змусила їх почати життя наново. Журналісти розповіли історію сім'ї в ефірі телемарафону, передає 24 канал.

Читайте також Почали жити заново вчетверте: історія подружжя, яке дивом врятувалось під час обстрілу Дніпра

Сина Надії врятував його тренер

Трагедія змусила Надію по-іншому подивитись на людей, які її оточують. Дійсно, спільне горе об'єднало дніпрян. Попри загрозу обвалу будинку, сотні людей кинулись розбирати завали. Вони голіруч розтягували автівки, аби дати дорогу рятувальникам.

Поки жінка на операції рятувала чужу дитину, її сина, 12-річного Ростислава, витягав з-під завалів колишній тренер Юрій Васецький. Він опинився поруч. Чоловік пригадує, що по решітці заліз на третій поверх, поки його страхували інші очевидці. Звідти і врятував дитину.


Дитину врятував тренер / Скриншот з відео

Надія була розчулена допомогою

Далі добрі справи лише множились. Батьки маленьких пацієнтів Надії безкоштовно дали їй не тільки житло, а все, що могло знадобитись родині у перші дні.

Біля під'їзду мене зустрічали батьки моїх пацієнтів. З різних сімей. Вони стояли з ковдрами, з подушками. Я була вражена та розчулена. Я плакала,
– розповіла Надія.

Зараз жінка з сином живе у чужій домівці та, попри все, тримається. Каже, що тепер мусить починати життя з нуля.


Надія з сином Ростиславом / Скриншот з відео

Удар по будинку в Дніпрі: що відомо

  • Під час масованої атаки 14 січня російська ракета влучила у дев'ятиповерхівку у Дніпрі. Завалився цілий під'їзд. Обстріл був у святковий день, коли більшість людей якраз були вдома.
  • Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат повідомив, що у будинок влучила така ж ракета, якою раніше били по торговому центру в Кременчуку – Х-22.
  • Завали розбирали кілька днів, завершили роботу аж 17 січня. Встановили, що внаслідок терору росіян загинули 46 людей. Шестеро з них – діти. Ще 79 людей постраждали.