Міністр оборони країни Бенні Ганц розпорядився перекинути у критичні точки кілька батальйонів прикордонної поліції та резервістів.

Читайте також ХАМАС обстріляв Ізраїль сотнею ракет: той у відповідь знищив 4 оперативні квартири бойовиків

Ми перебуваємо у надзвичайному стані і зараз необхідна масована відповідь наземних військ,
– сказав він.

Водночас глава Міноборони підкреслив, що жоден солдат збройних сил Ізраїлю не братиме участь у цій поліцейській операції.

Ескалація конфлікту між Ізраїлем і Палестиною

  • Конфлікт між Ізраїлем і Палестиною на Близькому Сході знову перейшов в гарячу фазу. Перед ескалацією в Східному Єрусалимі тривали масштабні протести палестинців, які виступали проти рішення ізраїльського суду про примусове виселення десятків людей з будинків.
  • 7 травня між палестинцями та ізраїльськими правоохоронцями спалахнули криваві сутички на Храмовій горі. Через це влада Ізраїлю навіть закрила це місце. 9 травня Верховний суд Ізраїлю відклав ухвалення рішення про можливість виселення палестинців.
  • Ракетні удари між Ізраїлем та Сектором Гази продовжуються з 10 травня. Ізраїль стверджує, що палестинські угрупування випустили в його сторону тисячі ракет. Ізраїль відповідає бомбардуванням місць, що належать палестинським збройним формуванням.