Така інформація прозвучала й це треба перевірити, тому наразі повідомлення не варто відкидати. Про це 24 Каналу розповів експосол Ізраїлю в Росії Аркадій Міл-Ман, додавши, що бачення Владіміра Путіна та кремлівської верхівки абсолютно відірване від реальності, тому можливо все, що завгодно.

Читайте також В очікуванні бурі: чи вдалося Байдену загасити велику пожежу на Близькому Сході

Росія підтримала ворогів Ізраїлю

Усім відомо, що країна-агресорка підтримала ХАМАС та зайняла антиізраїльську позицію. Нещодавно під час зустрічі з силовими структурами Путін заявив, що в Україні російська армія нібито веде боротьбу за свободу людства, зокрема й за свободу Палестини.

Зрозуміло, що ця людина повністю відірвана від реальності, в якій ми сьогодні живемо,
– наголосив Аркадій Міл-Ман.

Ізраїль вживає дуже серйозних заходів, щоб звільнити всіх полонених. У руках терористів ХАМАС – 240 заручників, серед них справді є люди з подвійним громадянством – Ізраїлю та Росії.

Колишній посол Ізраїлю в Росії розповів про ситуацію з обміном заручників: дивіться відео

Чи може Росія стати "миротворцем" на Близькому Сході

Єдине, що зараз можуть росіяни – це говорити, бо всім давно стало зрозуміло, ким насправді є країна та її президент.

Очевидно, що вона не є другом Ізраїлю, адже підтримала наших ворогів. Відтак ніяких особливих угод бути не може. Щобільше, хто сьогодні готовий довіряти Росії чи Путіну?
– додав експосол.

Наразі першочергове завдання Ізраїлю – звільнення полонених. Нещодавно країна провела локальну спецоперацію та звільнила жінку-військовослужбовця. Її порятунок став великою несподіванкою для ХАМАС. Відтак Ізраїль сподівається, що зможе звільнити усіх своїх громадян.

Ми зобов'язані звільнити ізраїльських заручників. Думаю, Україна нас розуміє, бо теж постійно веде переговори й намагається звільнити своїх людей з російського полону,
– підкреслив Аркадій Міл-Ман.

Напад ХАМАС на Ізраїль: актуальні новини

  • Бойовики ХАМАС заявили, що Ізраїль завдав удару по табору для біженців на півночі Гази. Палестинці заявляють про щонайменше 50 загиблих, Ізраїль поки не прокоментував ситуацію. Відомо, що цей табір є найбільшим у Секторі Гази. У липні 2023 року там проживало понад 110 тисяч палестинських біженців.
  • Удар по Ізраїлю балістичними й крилатими ракетами 31 жовтня завдав Ємен. Свою позицію країна пояснила захистом палестинців. Речник армії Ємену назвав Ізраїль "ворожим угрупуванням", яке нібито дестабілізує регіон.
  • Війська ЦАХАЛ почали бої з терористами ХАМАС у великій мережі підземних тунелів. Упродовж доби 30 жовтня об’єднані бойові сили ЦАХАЛ завдали ударів приблизно по 300 ворожих цілях.