Про це повідомив представника Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук. Окрім того, в керівництві ДСНС України відбулися також й інші зміни, передає 24 Канал.

Дивіться також Уряд звільнив голову Вінницької ОВА Сергія Борзова

Уряд призначив нового голову ДСНС

Як повідомив Мельничук, Кабмін призначив на посади:

  • Даника Андрія Миколайовича – головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій;
  • Миронюка Віталія Григоровича – першим заступником голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Окрім того, Кабмін також звільнив Аллу Горбатюк з посади заступника Голови Державної служби України з питань праці.

Що відомо про Андрія Даника

Як мовиться на сайті ДСНС, Андрій Даник родом з міста Кропивницький, Кіровоградської області. Свою кар'єру як рятувальник він почав у 1998 році. Тоді Даник став начальником караулу 79-ї самостійної державної пожежної частини міста Старобешеве управління державної пожежної охорони УМВС України в Донецькій області.

Паралельно з роботою Даник також здобував освіту. Так, у 2002 році він закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МВС України. Даник здобув кваліфікацію інженера пожежної безпеки.

До 2003 року Даник працював на різних посадах у 79-й самостійній пожежній частині міста Старобешеве. Загалом, Даник понад 20 років працював на різних посадах ДСНС в Донецькій області.

Лише у січні 2020 року Даник почав працювати в іншій області – Черкаській. Тоді він обійняв посаду начальника ГУ ДСНС у Черкаській області.

У вересні 2023 року Даника призначили на посаду заступника голови ДСНС України, а з 27 лютого 2024 року – він був тимчасовим виконувачем обов'язків голоси ДСНС України.