Вчинок силовиків глава Чечні назвав жортским, але необхідним заходом під час карантину. За недотримання режиму Кадиров не виключає і можливості тюремного ув'язнення. Про це він заявив під час трансляції в інстаграмі.

До теми "Накажим і штраф будіт": як у Чечні інформують про карантин – лячне відео

Я спочатку був незадоволений тим, що співробітник вдарив цього ненормального. Але я навіть заохочу поліцейського. Він не порушив нічого! Мені пишуть: ти ж мусульманин, чому ти це дозволяєш? Мені краще одного вдарити, ніж тисячу людей поховати,
– заявив Кадиров.

На відео, яке 4 квітня опублікував "Комітет проти катувань", правоохоронці б'ють чоловіка, що вийшов на вулицю без маски. Пізніше відео було видалене, начебто, через прохання затриманого, залишились лише фрагменти та фото.

Вже 5 квітня побитий чоловік в ефірі телеканалу "Грозний" та люди, що зняли відео, вибачились. Заступник голови відділу поліції Аргуна Умар Джабраїлов заявив, що керівництво силовиків не заохочує їхніх дій і проведе розслідування.

Дивіться відео Рамзана Кадирова та сюжет телеканалу "Грозний" про інцидент:

У Чечні поліцейським видали поліпропіленові труби, якими вони активно користуються під час патрулювання вулиць. Людей без масок, навіть якщо це водії приватних авто, б'ють трубами.

​Станом на 6 квітня в Чечні підтверджено 16 випадків коронавірусу, одна людина померла. У країні діє суворий карантин, введено комендантську годину. Рух пішоходів та транспорту заборонено з восьмої години вечора до восьмої години ранку.

Маска під час коронавірусу
Як правильно використовувати маску? / Інфографіка 24 каналу