У Кадирова є багато ворогів, тож охочих його ліквідувати може бути немало. Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков, зауваживши, що глава Чечні може бути навіть під наркотиками.

Вас може зацікавити Чому змінилася зовнішність Кадирова: аналіз від пластичного хірурга

"Банка з павуками працює"

У російських ЗМІ почали стверджувати, що голова Чечні серйозно хворий. Ба більше, це стало наслідком отруєння і тепер він навіть не може встати з ліжка. Подейкують, що він розправився за це з ексміністром охорони здоров'я Чечні Ельханом Сулейманом.

У Кадирова стільки ворогів, що намагатися вгадати, хто міг і хотів його отруїти, дуже важко. У нього величезна кількість ворогів серед російських силовиків. Він має величезну кількість ворогів серед чеченських кланів, який він розорив, принизив, знищив. Він має величезну кількість ворогів усередині Росії й серед тих, хто утворює чеченську діаспору за кордоном,
– зауважив Геннадій Гудков.

Всю інформацію всередині клану Кадирова тримають в секреті. Водночас справді є дані у чеченського лідера зі здоров'ям усе погано. Кажуть, що він мав операцію з пересадки нирок. Зрештою дізнатися напевне, що сталося складно. Таємницю про здоров'я та стан вождя ретельно приховують.

Геннадій Гудков про можливе отруєння Кадирова: дивитись відео

А ось колишній міністр охорони здоров'я Чеченської республіки справді зник з радарів ще торік.

"Загалом, банка з павуками працює. Вони там один одного пожирають, прирікають на болісну смерть. Тому принаймні у Чечні самі стверджують, що у нього зі здоров'ям зараз кепсько. Кадиров справді виглядає вкрай погано. Таке враження, що він справді під наркотиками", – наголосив політик.

Злісний та мстивий політичний режим в Росії показує, що такий випадок не є рідкістю. Водночас ворогів у Кадирова всередині самої Чечні немало. Гудков додав, що спілкуючись раніше з представниками чеченського народу, почув від них, що за першої кращої нагоди Кадирова ліквідують свої ж.

Проблеми зі здоров'ям Кадирова: що відомо

  • Ще на початку березня цього року у виданні Bild писали про серйозне погіршення стану Рамзана Кадирова. Вже тоді він помітно набрав вагу та ледь міг розплющити очі. У виданні додали, що він привозив лікаря з ОАЕ, бо не довіряв російським медикам.
  • Варто також зауважити, що довгий час Рамзан Кадиров узагалі не з'являвся на публіці, що породило багато чуток про його здоров'я. Згодом він навіть знімав відео, де усіх переконував, що ще не збирається помирати, але й "жити довго не хоче". Його вигляд був виглядом нездорової людини.
  • Колишній віцепрем'єр-міністр Чеченської Республіки Ічкерія Ахмед Закаєв припустив, що причиною проблем зі здоров'ям стало багаторічне вживання наркотиків. Як наслідок – проблеми з нирками, надлишковою вагою та навіть мовленням.