До слова, початок весни на півострові загалом був гучним: 1 березня у Гвардійському під Сімферополем, ймовірно, був приліт. У низці міст Криму зникло світло, в тому числі в центрі Севастополя.

Дивіться також Ми тільки розпочали, – Гуменюк заінтригувала ударами по Криму

Що відомо про вибухи в Криму 3 березня

Як і завжди, мешканці Криму почали обговорювати події у соцмережах, указуючи район, де могло прилетіти. Багато хто коментує лаконічно: "Тряслися стіни".

Місцеві схопилися за камери, фактично фільмуючи війну в прямому ефірі. Чоловік так і говорить: враження, що зараз тут щось зніму. Так і сталося.

Вибухи у Феодосії 3 березня: дивіться відео (обережно, нецензурна лексика!)

Зазвичай, коли росіяни фільмують кадри прильотів, це дуже кумедно. Не зовсім зрозуміло, навіщо вони це роблять. Можливо, сподіваються хоч так бути причетними до історії.

Чоловік у ролику не може дібрати слів, коли бачить ураження об'єкта, і постійно лається. Потім, злякавшись, іде у квартиру, всюди вимикає світло і говорить, що все буде добре. Але знову біжить на балкон, помітивши нові вибухи.

Як це було жорстко, на***,
– зачудовано говорить він.

Коли прихильник окупантів не лається, він намагається удати, нібито розбирається, що рухається швидше – звук чи світло. І "визначає", що бачив, – дрони чи ракети.

Смішно, але один із телеграм-каналів окупантів спершу написав, мовляв, віримо в нашу ППО, а за три хвилини – "ще один потужний вибух, жутко!"

Вибухи, імовірно, чули в районі нафтобази. Повідомляється, що саме в бік нафтобази їдуть швидкі та пожежні.

Тим часом у місті продовжують чути вибухи, а Кримський міст закрили. Імовірно, Крим під атакою БпЛА.

Де нафтобаза у Феодосії: показуємо на карті