Військовий експерт Олег Жданов у розмові з 24 Каналом проаналізував, які напрямки на фронті зараз є найгарячішими. Він також пояснив, чому окупанти й досі можуть просуватися вперед.

Дивіться також Ворог тисне на Макіївку та зайшов у Нью-Йорк: як змінилася лінія фронту за тиждень

Яка ситуація на фронті

Росіяни за останній час не мають особливих успіхів на фронті. Втім вони продовжують рухатися вперед, адже просто не зважають на втрати, яких зазнають у процесі просування. Хоч і така стратегія росіян уже не дивує, адже притримуються вони її повсякчасно.

Проте в окупантів є й інша причина для продовження руху.

На більшості оперативних напрямків ми не вийшли на той рубіж оборони, який дозволить нам сісти в глуху оборону. На тому ж Покровському напрямку річка Вовча, та і каскад водосховищ від Курахівського та вверх можуть бути нашими рубежами оборони. Ця територія не прохідна для важкої техніки та тим паче для особового складу. Зараз на Покровському напрямку ми поки планомірно відходимо, вимотуючи противника в оборонних боях,
– зазначив Жданов.

На Времівському та Курахівському напрямку ситуацію контролюють Сили оборони. Втім, дещо складніша ситуація в районі Торецька.

Що відбувається біля Торецька: дивіться на карті

"Цей напрямок активізувався, є певні проблеми, але їх можна розв'язати. Треба лиш, щоб Генеральний штаб реагував на ті виклики жвавіше та ефективніше", – додав Жданов.

Тим часом на Куп'янському напрямку почався рух 1-ї гвардійської танкової армії. Там у Сил оборони є можливість розгромити війська противника.