Серед загиблих також є 3 дітей. Про це заявила уповноважена з прав дітей у Казахстані Аружан Саїн.

Читайте також У Киргизстані протестують біля посольства Казахстану: люди обурені затриманням музиканта

З яких регіонів загиблі казахи

Найбільше людей загинуло в Алмати – 103. Також в цьому місці через протести обірвалось життя двох дітей.

В Кизилординській області загинула 21 людина. В Жамбильській – 10 людей. Ще 8 людей загинули в Алматинській області.

Такі дані про загиблих наводило Міністерство охорони здоров'я країни у офіційному телеграм-каналі. Проте згодом інформацію спростували на запит телеграм-каналу Orda. Мовляв, такого не повідомляли, а інформація оприлюднилась через технічну помилку. Водночас повідомлення про кількість жертв не видалили досі та офіційно не заперечили помилки.

Також у МОЗі Казахстану повідомили, що загалом нарахували поки 2300 посстраждалих під час протестів людей. Половина із них – в Алмати. У важкому стані серед них зараз перебувають 80 людей.

Протести у Казахстані: що відомо

  • Люди вийшли на масові акції ще 3 січня. Причиною стало підняття цін на газ. Згодом, коли влада виконала вимоги і зменшила ціни, протестувальники висунули нові вимоги. Зокрема, серед них була відставка уряду та інше.
  • Росія та країни ОДКБ направили у Казахстан військових для придушення протестів. Кількість затриманих у країні скоро перевищить 6 000. У столиці силовики почали поквартирний обхід, щоб "виявляти порушників".
  • За попередніми підрахунками, сума збитків від протестів у Казахстані зросла до 212 мільйонів доларів. Такі дані опублікували у Національній палаті підприємців.

Вас може зацікавити, як у Казахстані продовжуються протести: дивіться відео