Жінка вважає, що їздити Миколу вчили його друзі-авторитети. Марина Дегтяр також звернулась до родини загиблого в ДТП. Вона хоче вибачитись перед донькою чоловіка й поспілкуватися особисто. Деталі про сина жінка розповіла 25 листопада.

Зверніть увагу Смертельна ДТП у Харкові: слідчі допитали матір 16-річного мажора

"З дитинства був гіперактивним"

Мати Марина розповідає, що Микола був з дитинства дуже активним. У підлітковому віці він намагався стати крутим. Хлопця притягували високі матеріальні статки й він хотів жити на "вищому соціальному рівні". Таке ж у підлітка було оточення. Марина Дегтяр каже, що друзі могли вплинути на її сина згубно.

Адже сама жінка прагнула до того, щоб виховувати сина добре. Вона відвідувала з сином психолога, заохочувала його до занять різними видами спорту. Однак перемагав "авторитет вулиці".

Я маю 20-річний стаж водіння, не маю жодного ДТП, діти бачили приклад законного водіння, я ніколи не порушувала. Я лише такі приклади давала дітям,
– каже Марина Дегтяр.

За словами матері, кермувати Миколу навчили друзі, а вона навіть не знала, що хлопець вміє їздити. Жінка розповідає, що була шокована, коли дізналася про те, що хлопець сів за кермо та ще й спричинив ДТП.

Як розповідає речник прокуратури Дмитро Чубенко, на допиті Марина Дегтярь сказала, що одні ключі від автівки залишила знайомому. він мав відремонтувати машину. Також жінка повідомила, що на момент, коли Миколу зупинили патрульні у вересні, перебувала у Німеччині.

Жінка звернулася до родини загиблого

Марина Дегтяр хоче вибачитися перед донькою загиблого Настею, тому просить дівчину звернутись до неї. Адже розповідає, що зверталась до їхньої родини офіційно, але відповіді не отримала.

До того ж Марина каже, що потерпілій дівчині, яка їхала в Infiniti, кошти за операцію відшкодувала. Особисто дівчину вона раніше не знала.

Смертельна ДТП з Infiniti: коротко

  • 26 жовтня водій Infiniti на шаленій швидкості врізався в Chevrolet. Відомо, що пере тим він ще й проігнорував червоне світло.
  • В автівці їхав 16-річний Микола, який за даними слідства, керував машиною. Крім нього, в машині їхали ще двоє 19-річні хлопців та неповнолітня дівчина.
  • У результаті аварії загинув водій Chevrolet, а пасажири Infiniti сильно постраждали.
  • Відомо, що Микола мав умовний термін за стрілянину у 2019 році. У свому інстаграмі він любив хизуватись швидкісною їздою за кермом, пачками грошей та автоматами в багажнику.
  • Поліція відкрила справу за фактом порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП.