Авто, яке купила прокурорка, 2021 року випуску. Про це розповіли 8 вересня у матеріалах, що опублікували на сайті Нацагентства з протидії корупції.

Зверніть увагу За час депутатства 70-річна матір "слуги" Клочка накупила нерухомості на понад 14 мільйонів

Ще два авто

Відомо, що в 2020 році Анна Лях заробила 334 тисячі гривень у прокуратурі. Відповідна інформація опублікована в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Ще 218 тисяч заробив у департаменті патрульної поліції її чоловік. Готівкою подружжя мало 150 тисяч гривень. Серед авто мали два легковики: Skoda Octavia A5 і Chevrolet Aveo TC58U. Чоловік Анни Лях також має квартиру та гараж у Харкові.

Нещодавно інформація на сайті з деклараціями змінилася. Зараз прокурорка придбала кросовер Toyota RAV4, що коштує 740 тисяч 528 гривень. Це – понад 4 річні зарплати українців.

Схожі випадки в Україні

  • Начальник одного з відділів військової частини в Маріуполі придбав квартиру в Харкові. Її вартість становила 1,34 мільйона гривень. Кошти на житло чоловікові виділили як моральну компенсацію.
  • Депутатка від "Слуги народу" придбала позашляховик за 212 тисяч гривень. Втім у декларації вона внесла авто як "сільськогосподарську техніку". Це вже друге авто в декларації депутатки.