Пресслужба юридичної компанії "Міллер" зауважила, що пріоритетом наразі є отримати висновки технічних та судово-медичних експертиз. Їхнє проведення наразі триває.

Зауважте Смертельна ДТП вантажівок і таксі під Харковом: що сказав на допиті затриманий водій

Психіатрична експертиза встановлює чи страждає особа на захворювання психіки та чи міг хворобливий стан вплинути на її поведінку у момент вчинення правопорушення,
– мовиться у повідомленні.

Мати стверджує про хорошу поведінку Миколи

Трагедія сталася у Харкові 26 жовтня. За даними слідства, 16-річний Микола, перебуваючи за кермом Infiniti, влетів у Chevrolet. За лічені миті до ДТП хлопець ще й проігнорував червоне світло. На кадрах з камер відеоспостереження видно, що він значно перевищив дозволену швидкість.

Жертвою ДТП став водій Chevrolet. У салоні Infiniti також перебували двоє 19-річні хлопців та неповнолітня дівчина, вони травмувалися.

Мама Миколи переконана: їздити сина вчили його друзі-авторитети. У ЗМІ вона розповідає, що її шокувало те, що син сів за кермо. Мовляв, такого раніше не було.

Втім, кадри, які її син виставляв у своїх соцмережах, свідчать про інше. Він часто хизувався тим, як сідає за кермо, постив фото рушниць у багажнику, грубіянив поліцейським і навіть мав умовне покарання за стрілянину у людей в супермаркеті. Вочевидь, мати намагається створити йому позитивний портрет.

Допис "Міллер, юридична компанія":

ДТП у Харкові: нові факти
На цьому тижні відбулось кілька важливих подій для встановлення обставин у кримінальному провадженні.
1. Допит матері підозрюваного Миколи Харківського.
Зміст допиту наразі розкривати не можна з огляду на інтереси слідства та необхідність подальшої перевірки повідомлених обставин у провадженні.
Показання батьків підозрюваного мають важливе значення для встановлення обставин транспортної пригоди, встановлення фактів можливого вчинення інших правопорушень як самим Миколою так і особами, що можуть понести відповідальність поряд з ним.
2. Призначено психіатричну експертизу.
Важлива обставина для підтвердження факту осудності особи. Дана експертиза призначається для визначення того чи могла особа у момент вчинення кримінального правопорушення усвідомлювати свої дії та керувати ними.
Експертиза встановлює чи страждає особа на захворювання психіки та чи міг хворобливий стан вплинути на її поведінку у момент вчинення правопорушення.
3. Нами, як представниками потерпілої, порушено питання необхідності притягнення підозрюваного до адміністративної відповідальності.