Політик посперечався із журналісткою Крістіною Бердинських. Вона підкреслила, що в Україні триває війна, на Донбасі гинуть люди, тому потрібно чітко називати тих, хто за цим стоїть.

Читайте також На птахофермі Добкіна провели обшуки: підозрюють в махінаціях на 34 мільйони гривень

Натомість Добкін почав обурюватися й поскаржився на нібито "вузьколобість" журналістки в оцінці інших людей. "Не у вас війна. У вас війна в головах. А війна у країні, а не у вас. Хто ви такі, щоб у вас була війна...", – вигукнув він. У відповідь Бердинських наголосила, що вона українка й живе на цій території.

Добкін розкидався образливими висловлюваннями

Колишній народний обранець й кандидат у мери Харкова заявив, що не поділяє таку точку зору (про те, що Путін є злочинцем – 24 канал). Він переконаний, що навіть якщо її й озвучити, то це все одно нічого не змінить.

Що зміниться від того, що я скажу: "Путін — злочинець"? Мільйони людей у нашій країні сьогодні не поділяють вашу точку зору. Я носій тих же поглядів на життя,
– зазначив Добкін.

Людей, які скандують на вулицях "Путін х**ло", скандальний політик назвав "купкою ідіотів". Далі Добкін згадав й про українських дипломатів. "Нічого не зміниться в хорошу сторону, якщо один з них співатиме цю ж пісню на якомусь мітингу, намагаючись сподобатися таким же дебілам, яким сам і є", – цинічно додав він.