Двоє чоловіків отримали легкі поранення, вони вже покинули лікарню, ще один перебуває у стаціонарі і готується до операції. Правоохоронці вважають, що зловмисниками була використана граната Ф1.

"У гранати Ф1 забійна сила у дуже велика. Те, як вона вибухнула, що їх не так сильно поранило, це справа випадку. З якого місця кидали, це деталі, ми зараз з ними розбираємося", - пояснив в.о. прокурора Харківської обл Володимир Суходубов.

За фактом порушили кримінальну справу за статтею замах на вбивство. Щоправда, сам Василь Синчук стверджувати, що вибух - це замах на його життя не береться.

"Я не виключаю такої можливості, але стверджувати на сто відсотків, що це стосується виключно мене, я не можу, бо зі мною були інші люди і я не хочу жодним чином сказати, що ті люди не були об’єктом нападу, а тільки був виключно", - каже я екс-прокурор Харківської обл. Василь Синчук.

Колеги Синчука теж вважають, що його діяльність на посаді прокурора Харківщини не могла стати приводом для замаху.

"Під час його служби в органах прокуратури не виникало жодних ситуацій, які б приводили до таких дій щодо нього. А тим більше, коли він пішов на заслужений відпочинок, ви всі прекрасно знаєте, що він заслужений пенсіонер, ніякою діяльностю він не займається", - вважає в.о. прокурора Харківської обл. Володимир Суходубов.

У прокуратурі кажуть: ще одна з версії замаху - підприємницька діяльність гостей Синчука, яка пов’язана з будівництвом та автобізнесом. Адже, встановлено, що злочинець чекав на вихід гостей з будинку та навряд чи міг бути впевненим, що екс-прокурор проводжатиме своїх друзів.