Сайт "24" зібрав для вас туристичні місця в Україні, які пов’язані з еротикою.

Мазох-кафе, Львів

Де: вулиця Сербська, 7.

Скільки: ціни в кафе такі ж, як у всьому центрі Львова, тож все залежить від ваших апетитів.

Батько садомазохізму Леопольд фон Захер-Мазох прожив частину свого життя саме у Львові. У своїх книжках, відомих на весь світ, Мазох не раз згадував Галичину. Тож де бути справжньому садомазохістському кафе, як не у Львові?

Саме у цьому старовинному місті на одній із центральних вуличок ви знайдете Мазох-кафе. До слова, у будинку навпроти закладу жив письменник. Смачні страви, широкий вибір алкоголю і недитячі розваги мало кого залишать байдужими! Тут вас можуть відшмагати, закувати в наручники, тощо. Але хвилюватися не варто, все у рамках пристойного.

Музей сексу, Харків

Де: вулиця Маяковського.

Скільки: для дорослих вхід з екскурсією обійдеться у 30 гривень, без 20. Групі студентів (від 7 людей) екскурсія буде коштувати 20 гривень. Для школярів від 15 років – 7 гривень, але за умови групи з 15 людей.

З 1999 року у Харкові працює Науково-просвітницький музей сексуальних культур світу. Це єдиний такого роду музей на території України!

Всього в музеї 10 залів. Кожен зал присвячений сексуальній культурі однієї країни: Індія, Японія, Китай, країни Європи, Америки, Африки, Греція і Рим. Крім того, є окремий зал присвячений відхиленням у сексуальному розвитку, зал присвячений сучасній сексуальній культурі та підлітковий зал. В останньому проводять спеціальні лекції для юних відвідувачів.

Що цікаво, відвідати усі зали можна лише після досягнення повноліття. Зал для підлітків відкритий з 15 років.

Скульптура "Собачки, що цілуються", Запоріжжя

Де: вулиця Ситова, 11, сквер Гагаріна.

Скільки: безкоштовно.

У Запоріжжі на Алеї закоханих тішить око скульптура місцевого митця "Собачки, що цілуються". Хоча пам’ятник й доволі милий, але яке ж кохання без сексу?

Пам’ятник встановлений неподалік комунального РАЦСу, тож наречені дуже полюбили це місце. Вважається, що пари, які пройдуть під 4,5-метрови пам’ятником у день свого весілля, матимуть щасливе сімейне життя.

Нудистський пляж, Одеська область

Де: Кароліно-Бугаз, між пансіонатом "Одеса" та базою відпочинку "Чайка".

Скільки: безкоштовно.

Нудистських пляжів в Україні не так багато, але все ж вибрати є з чого. Сайт "24" пропонує відвідати пляж у селі Кароліно-Бугаз.

Цей пляж не так далеко від Одеси: на вокзалі сідаєте в електричку Одеса-Білгород-Дністровський і їдете до станції "Студентська".

Тут для любителів відпочинку без комплексів широкі можливості. Чудесний пляж подалі від цивілізації, відносно чиста вода і прекрасний ландшафт.

Водоспад Шипіт, Закарпатська область

Де: неподалік містечка Воловець.

Скільки: вхід на територію заповідника обійдеться в 10 гривень.

Цей мальовничий водоспад вже десятки років облюбований хіпі та представниками інших субкультур. Сюди зазвичай приїжджають на святкування Купала. А чи є в наших традиціях більш еротичне свято?

Але не засмучуйтеся, що пропустили Купала. На полонині з наметами тут стоять від травня до жовтня! Життя в наметі, вечері на багатті, сонячні ванни і купання в крижаному водоспаді голяка, знайомство з новими дуже неординарними людьми – це все те, що ви зможете пережити на Шипоті.

Редакція "24" бажає вам справді спекотних вихідних!