У деяких містах, зокрема, Дніпрі, Одесі та Харкові, провели масові заходи, після яких зросла кількість заражених коронавірусом. Через ці епізоди вже відкрили кримінальні провадження. Про це Зеленський розповів в інтерв'ю кільком українським телеканалам, повідомляє 24 канал.

Зауважте Зеленський звинуватив нардепів у кволих штрафах за порушення карантину

Президент також наголосив, що після відкриття проваджень очільники міст обурються і згадують майбутні місцеві вибори.

Виходять і кажуть: "Через те, що вибори – мене хочуть скинути". А не через нього загинула велика кількість людей. Саме через нього,
– заявив Зеленський.

Що Зеленський сказав про Кернеса

Зеленський просив Кернеса проконтролювати, як у його місті дотримуються карантинних обмежень. Кернес обіцяв, що все буде нормально, однак і наразі ситуація у Харкові з COVID-19 є складною.

Український лідер наголосив, що не бажає Кернесу нічого поганого. Тим більше, що мер Харкова захворів на коронавірус і сам перебуває у складному становищі.

Важливий момент: ми говорили з ним кілька разів, потім він нас послухав – зупинив метро – коли відчував, що кількість хворих зростає. Після цього він говорив, що все буде нормально. Зараз він захворів, на жаль, і ситуація (у Харкові – 24 канал) у нього складна,
– наголосив Зеленський.

Кернес і COVID-19 у Харкові: що відомо

  • У вересні стало відомо, що мер Харкова заразився коронавірусом. Кернеса доправили на лікування у німецьку клініку "Шаріте". За останніми даними, очільник Харкова досі погано почувається.
  • Ще на початку пандемії Кернес відмовлявся зупинти метро в Харкові, проте потім все ж зробив це. Незважаючи на складну ситуацію з коронавірусом у місті зараз, там проводять низку масових заходів.
  • 3 жовтня команда Кернеса організувала концерт Олі Полякової. Більшість відвідувачів заходу були без масок і не дотримувалися соціальної дистанції.
  • 5 жовтня у Харкові виступила співачка Ірина Білик.
  • У жовтні у місті також провели студентський бал з грубим порушенням необхідних карантинних правил.