У ДБР це підтвердили вже наступного дня. Там зазначили, що правоохоронцю з Сумщини загрожує серйозне покарання.

До теми Жорстка аварія з перекиданням у Харкові: в якому стані потерпілі

Поки підозрюваного не затримували

Слідчі вже встановили, що чоловік був за кермом на підпитку. Проте невідомо, чи направляли його на медичну експертизу. У ДБР зазначили, що правоохоронця поки не затримували.

Проте вже відкрили кримінальне провадження за статтею про порушення правил у стані сп'яніння. Вона передбачає досить серйозне покарання: до 3 років позбавлення волі та позбавлення прав на термін від 3 до 5 років.

Коротко про цю ДТП

Автомобіль Mitsubishi Outlander рухався дуже швидко та врізався в Chevrolet Aveo. Після цього транспорт зачепився за бордюр і перекинувся. Перед цим водій влаштував ДТП на Нових Будинках, а також на перехресті Салтівського шосе та проспекту Ландау

У мережі повідомили, що за кермом міг бути правоохоронець із Сумщини – оперуповноважений Охтирського відділку поліції. За словами очевидців, сп'яніння чоловіка було настільки помітне, що навіть не було сенсу це заперечувати.

До лікарні відвезли 2 осіб – чоловіка та жінку. Жінці надали медичну допомогу та відпустили. А ось травмований чоловік залишився у відділенні нейрохірургії, оскільки зазнав струсу мозку.