Про це повідомили у місцевих телеграм-каналах, пише 24 Канал.

Варте уваги "Бавовна" за розкладом: як і чому Росія втратила контроль над власним небом

Вибухи гриміли у різних місцях

Вибухи у тимчасово окупованому Криму гриміли не лише в одному населеному пункті. З мережі стало відомо, що їх чули у:

  • Бахчисараї в районі військової частини на Сімферопольській вулиці,
  • у багатьох селах Бахчисарайського району,
  • Ялті,
  • Гурзуфі,
  • та ще кількох населених пунктах.

Затремтіло все навколо, меблі та вікна, сигналізації машин спрацювали в окрузі,
– повідомили місцеві жителі.

Сильні вибухи у Бахчисараї поблизу військової частини: відео

Вулична камера зафіксувала звук вибуху: відео

Це "не вибухи", це "надзвук"

Як повідомив Сергій Стерненко, вибухи звучали внаслідок роботи ППО окупантів. Чи були влучання у Криму – наразі не відомо.

Попри інформацію від очевидців та навіть відео у мережі влада і військові Росії поки що ситуацію не коментують, а деякі кримські канали пишуть про дивні природні явища. Однак більший "розумник", проросійський блогер із тимчасово окупованого півострова Олександр Таліпов стверджує, що "у Криму все спокійно". Ба більше, він додав, що буцімто ще жодного разу бавовна у Криму не цвіла.

Жоден, повторюю, жоден ще жодного разу не долетів до мети. Про які вибухи ви пишете? … І так, у Криму все спокійно!
– написав він.

Гучний звук вибухів у Бахчисараї він пояснив просто. Це буцімто був перехід російського літака на надзвук. Згодом за цей аргумент зачепилася й так звана влада у Криму. Радник підконтрольного Росії глави Криму Олег Крючков написав, що сьогодні люди живуть в "іншій реальності, де літаки переходять на надзвук, працює ППО та РЕБ". Однак Крючков вирішив, що зайвим буде пояснити джерело такого звуку, вкрай схожого на вибух.

Бавовна у Криму: останні новини

  • Зазначимо, що вибухи на півострові чують не рідко. Навіть 1 березня ці вибухи не були першими. Так, вночі потужні вибухи чули у Саках та Євпаторії, внаслідок яких у людей тремтіли вікна, а у деяких районах зникла вода. Згодом в міноборони ворожої держави після декількох годин роздумів підтвердили, що півострів атакували безпілотники.
  • Раніше, 16 лютого, "бавовнятко" завітало до окупованого Армянська. Тоді, звісно, також пропагандисти у телеграм-каналах заспівали про роботу ППО, а так званий псевдорадник "глави" Криму Олег Крючков написав про бойове злагодження з використанням різних боєприпасів.
  • Чули раніше щонайменше 4 потужні вибухи й у Сімферополі. Вони лунали в районі вулиці 51-армії.