Вночі жителі Євпаторії прокинулись від вибухів. У людей затремтіли вікна, а у деяких районах зникла вода. Про це повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Журналіст NBC з США незаконно з'їздив в окупований Крим і похвалився цим: у МЗС відреагували

Подробиці кримської "бавовни"

Спершу інформація про перші вибухи у Криму з'явились близько першої ночі 1 березня. Тоді про "бавовну" повідомили у районі села Міжводне.

Згодом, приблизно о 01:25, пролунав вибух у Євпаторії. Через пів години у місті пролунав ще один вибух.

У місті доволі "тривожно". Місцеві жителі прокинулися від гучної "бавовни" і не розуміють, що відбувається. На проспекті Перемоги у місті зникла вода. У багатьох людей від вибухів трусилися будинки.

Також про сильні вибухи повідомили жителі міста Саки. Зауважимо, що Саки недалеко від Євпаторії – приблизно за 18 кілометрів. Тож наразі незрозуміло, чи люди чули одну серію вибухів, чи різну.

Й атаки не потрібно: у тимчасово окупованому Криму трапились аварії на водогоні

  • 28 лютого в тимчасово окупованому Криму трапились кілька аварій на водогоні. Спершу без води залишились понад 120 тисяч жителів Євпаторії.
  • Згодом водопостачання залишило і місто Красноперекопськ. Крім цього, води немає у селах Радгоспне, Таврійське, П'ятихатка, Почесне. Відновлення нормальної подачі води очікують зранку.
  • Тим часом коли виправлять ситуацію у Євпаторії – невідомо. Окупаційна влада міста вже опублікувала розклад водовозок на 1 березня.
  • Зауважимо, що це просто аварії – без якихось атак, дронів та диверсій.