Про це заявив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко в ефірі "5 каналу".

Читайте також: Чорний список СБУ: кого і за що не пускають в Україну

"Є звернення частини учасників телеринку про те, що треба переглянути "чорний список" у частині його скорочення. Мова йде про перегляд так званого "чорного списку", а насправді осіб які становлять загрозу національній безпеці, в тому сенсі, що вони кілька разів сказали, що "Крим – руський", мовляв, нічого страшного, вони ж не бігали з автоматом в руках і тому всі їхні фільми треба показувати", – розповів політик.

За словами віце-прем'єр-міністра, так званий "чорний список", у який внесено близько 150 акторів та культурних діячів, не будуть скасовувати.

Скасувати весь цей список – це означає грубий і цинічний відкат назад. У часи, до 2014 року. Такого рішення уряду не буде. І бути не може, тому що він український,
– наголосив Кириленко.

Також, міністр зазначив, жодна особа внесена до списку, яка не визнає українського суверенітету, досі активно підтримує анексію Криму, адже не було зроблено жодних заяв для того, щоб хоч якось змінити свою позицію.

Нагадаємо, 20 березня, голова Нацради з питань теле- і радіомовлення Юрій Артеменко вважає, що автоматична заборона в Україні фільмів, якщо в них грають актори, внесені Міністерством культури в "чорний список", невиправдана. Тому, на його думку, цей чинний закон повинен бути змінений.