За словами очільника Головного управління розвідки, зараз він зосереджений лише на війні. Про це Кирило Буданов розповів у своєму новому інтерв'ю, передає 24 Канал.

Читайте також Є два варіанти: військовий оглядач припустив, як Росія може посилити тиск на фронті

Рейтинги, що зростають

Він пояснив, що чує про високий рейтинг довіри, проте особливо не цікавиться соціологією. На питання журналістів про те, чи не боїться він, що це може у когось викликати "ревнощі", Буданов відповів, що у житті він мало чого боїться.

Чому я маю чогось боятися? Це перше. Я вам вже сказав, я в житті мало чого боюсь. А по-друге, мені це не цікаво. Просто не цікаво. Я не живу в соціології, скажімо так. Я вивчав її, здається, один рік в військовому інституті. На цьому все, що мене, як то кажуть, з'єднує з цією наукою, закінчилось,
– сказав очільник ГУР.

Буданов і політика

Думати про "похід в політику", за словами Буданова, наразі рано.

Ну, точно рано. Не той час. Зараз війна,
– підкреслив він.

Кирило Буданов також прокоментував своє навчання в Острозькій академії. У 2023 році він вступив до аспірантури на факультет політології.

Навчання – а що ж тут дивного? Я постійно намагаюся займатися самонавчанням і підвищенням рівня освіти. Це не єдина освіта. Я нещодавно закінчив курси в Києво-Могилянській академії – Школа стратегічного архітектора. Я, коли можливо, завжди займаюся освітою,
– пояснив голова ГУР.

Буданов розповів про те, чого він боїться

В інтерв'ю Буданов також розповів, чи є у нього страхи. За його словами, він як віруюча людина, може боятися лише Бога.

Також журналістка поставила питання, чи не боїться Буданов потрапити в полон, на що глава ГУР відповів: "навіть не розглядаю". За його словами, на нього було скоєно щонайменше 10 замахів і росіяни продовжують планувати нові.