Про це повідомили в міністерстві оборони Тайваню. Китай продовжує проводити свої військові навчання навколо острова.

Цікаво У Білому домі відреагували на заяву Китаю про припинення співпраці

У Тайвані повідомляють про китайські літаки та кораблі

У міністерстві оборони Тайваню 7 серпня повідомили, що виявили китайські винищувачі та військові кораблі у протоці та навколо неї.

14 суден PLAN (Військово-морських сил Китаю – 24 канал) і 66 літаків PLA (Народно-визвольної армії Китаю – 24 канал) були виявлені сьогодні навколо нашого регіону близько 17:00,
– мовиться у повідомленні.

У міністерстві зазначили, що збройні сили стежили за цією ситуацією та реагували на дії Китаю за допомогою літаків, військово-морських кораблів і ракетних систем наземного базування.


Китайські винищувачі та кораблі помітили у Тайванській протоці / Фото міністерства оборони Тайваню

Варто прочитати Китай ігнорує дзвінки з Пентагону на тлі військових навчань біля Тайваню, – Politico

Тайвань проведе артилерійські навчання з бойовою стрільбою

За інформацією Anadolu Agency, наступного тижня Тайвань проведе артилерійські навчання з використанням справжніх боєприпасів. Вони відбуватимуться у південній частині острова "для перевірки боєготовності".

У Центральному інформаційному агентстві Тайваню повідомили, що навчання відбуватимуться 9 та 10 серпня в окрузі Піндун. Військові використовуватимуть 78 самохідних гаубиць калібру 155 міліметрів та 6 – калібру 120 міліметрів. Також армія проведе щорічні навчання 5 вересня.

Таке рішення прийняли після початку військових навчань Китаю з використанням справжніх боєприпасів навколо острова. Їх розпочали після візиту спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі на Тайвань.

За даними Міністерства оборони Тайваню, в межах своїх великих військових навчань та 8 контрзаходів для реагування на ситуацію Китай перекинув через Тайванську протоку найбільшу кількість військових літаків від початку 2022 року.


Загалом помітили 66 літаків та 14 кораблів /Фото міністерства оборони Тайваню

Буде цікаво – чи залежить напад Китаю на Тайвань від України: дивіться відео