Трагедія сталася у понеділок, 20 травня, на озері Вербне в Оболонському районі. На місці події працювали водолази Київської аварійно-рятувальної служби.

Дивіться також У Києві 2-річна дівчинка випала з вікна 3 поверху: прокуратура почала розслідування

Водолази дістали уже мертве тіло дитини

У КАРС розповіли, що водолази оперативно виїхали на виклик, відшукали і дістали тіло хлопця.

"Друзі загиблої дитини, які разом бавилися на озері, зокрема, і в воді, сподівалися на диво, але дива, на жаль, не сталося", – пишуть там.

КАРС також закликала дорослих пильнувати за своїми дітьми під час відпочинку на воді та нагадала, що цьогоріч у Києві відкриття пляжного сезону, враховуючи дію воєнного стану, не планується. "Як і попередні два роки, громадянам не рекомендують відвідувати пляжі та зони відпочинку, щоб уникнути масового скупчення людей, що завадить їх безперешкодному доступу до укриттів і сховищ під час повітряної тривоги", – додають у аварійно-рятувальній службі.

Очевидці подейкують, що допомога прибула запізно

Очевидці трагедії у соцмережах кажуть, що спочатку друзі підлітка, що тонув, дійсно намагалися врятувати його самостійно. Нібито спочатку потерпілого навіть вдалося намацати, але, на жаль, він вислизнув з рук і пішов під воду. Зрештою, підлітки покликали на допомогу дорослих.

Окрім того, свідки трагічного випадку звинувачують рятувальників, які нібито довго їхали на місце події. Однак у коментарі 24 Каналу в ДСНС уточнили, що викликів з місця події вони не отримували. "Рятувальники ДСНС не залучалися", – кажуть там.

Трагічні випадки за участю дітей: останні новини

  • На Київщині в охопленому вогнем будинку загинула дитина та її батьки. На жаль, рятувальники та поліцейські не змогли вчасно врятувати сім'ю через значне розповсюдження вогню та високу температуру горіння.
  • Раніше на Львівщині під час ремонтних робіт на дитину впала стіна. 4-річна дівчинка бавилася якраз поблизу будинку.
  • А у Луцьку горе-мати морила голодом немовля. 19-річна волинянка спеціально не годувала свою дитину та не цікавилася здоров'ям дитини.
  • Щоб уникнути нещасть серед дітей та неповнолітніх, зокрема, і на водоймах рятувальники проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями щодо дотримання правил безпеки під час відпочинку біля водойм.