До 15 червня триває ремонт на Північному мосту. Рух обмежено в напрямку з лівого на правий берег у правій частині проїзду з перекриттям смуги руху громадського транспорту.

Дивіться також Рада оборони Києва ухвалила важливі рішення: наскільки нині серйозна загроза обстрілів і ДРГ

Чому і коли перекриють Хрещатик

10, 11 та 13 квітня на вулиці Хрещатик короткочасно обмежуватимуть рух транспорту від Бессарабської до Європейської площі. Триватиме дрібний поточний ремонт покриття на вулиці,
– написали в КМДА.

Проте Хрещатик перекриють не повністю: роботи виконуватимуть у першій та другій смугах транспорту в напрямку від Бессарабської до Європейської площі. Тож обмеження руху діятимуть саме там.

Київавтодор перепросив за тимчасові незручності та запевнив: дорожники намагатимуться пришвидшити роботи. Для цього підготовчі роботи триватимуть уночі, а покриття асфальтуватимуть удень.

Коли асфальтуватимуть покриття на Хрещатику:

  • 10–11 квітня це буде орієнтовно з 10:00 до 15:00;
  • 13 квітня – орієнтовно з 08:00 до 17:00.

Останні новини Києва

Найбільш обговорюваною новиною стало вбивство 16-річного Максима Матерухіна. Воно сталося у фунікулері, підлітка штовхнув 30-річний водій УДО. 24 Канал зібрав найголовніше про трагедію тут.

9 квітня сталося ще одне вбивство: п'яний чоловік ударив ножем свого керівника. Таким чином зловмисник відреагував на зауваження про вживання алкоголю в гуртожитку.

Також у столиці почастішали ДТП. 6 квітня сталися одразу дві серйозні аварії, в обох випадках машини винесло поза дорогою. І в обох випадках під загрозою були люди на трамвайних зупинках.