Зауважимо, що спочатку сирени завили у Київській області, а потім уже у самій столиці. Окрім можливого ракетного удару повідомляють також і про потенційну атаку дронами.

Читайте також У Харкові пролунали вибухи: в ОВА кажуть про прильоти у двох районах міста

Що відомо про повітряну тривогу

Неспокійним був пізній вечір для мешканців Харкова. Ворог атакував його, ймовірно, ракетами типу С-300 з Бєлгородської області.

У Харкові прильоти у двох районах

  • Так, о 23:25 в Харківській області пролунала повітряна тривога. А через хвилину моніторинговий канал Monitor повідомив про пуски ракет С-300 з Бєлгородщини. Зауважимо, що дані про тип ракет попередні та потребують підтвердження.
  • Вже о 23:28 стало відомо, що у Харківській області та самому Харкові лунали вибухи. У поліції регіону закликали повідомляти про влучання, руйнування та поранення. Для цього слід телефонувати за номером 102.
  • Пізніше міський голова Ігор Терехов додав, що "Харків під ракетним ударом". Він зауважив, що у місті чули щонайменше кілька вибухів.
  • А вже о 23:59 глава ОВА Олег Синєгубов додав нових деталей. Він зауважив, що влучання зафіксували у Слобідському та Шевченківському районах. Що стосується постраждалих, то інформація не надходила на той момент.