Окрім того, 31 серпня створюють спільний Політичний Центр, який очолить Ілля Пономарьов інформує 24 канал. У декларації встановили принципи діяльності російської озброєною опозицією. Її метою визначили боротьбу з режимом путіна по обидва боки фронту.

Зауважте У легіоні "Свобода Росії" сформували нові бойові підрозділи: потужне відео

Декларацію підписали на Київщині – на місці, де велися бої з російськими окупантами. Далі у Києві відбудеться круглий стіл на тему "Озброєна російська опозиція та майбутнє українсько-російських відносин". Анонсували, що участь у ньому візьмуть Олексій Арестович, Антон Геращенко та Мустафа Джемілєв.

Окрім того, у режимі онлайн долучаться Марк Фейгін, Геннадій Гудков та Олександр Морозов.

В останній день воєнного літа 2022 року ми оголошуємо про початок путінської осені, яка йде на зміну так званій "руській весні". Запущено зворотний відлік кінця путінського режиму, ми добиватимемо його з обох боків фронту,
– заявив Пономарьов.

Важливо

Легіон "Свобода Росії" сформували у березні 2022 року. Він воює разом з ЗСУ проти російських загарбників. До нього належать:

  • громадяни росії, які проживали на території України до 24 лютого 2022 року;
  • російських солдатів, які добровільно здалися у полон;
  • росіян, які прибули з різних країн.

Російський добровольчий корпус сформували з підрозділів російських добровольців, які воюють проти російських окупантів з 2014 року.

Національна республіканська армія – партизанська мережа, яка діє на території росії.

Зауважте – Арестович про "Свободу Росії": дивіться відео