Про те, що КНДР відновила запуски повітряних куль зі сміттям у Південну Корею, повідомили у виданні Yonhap. Деталі про вміст цих повітряних куль та їхнє переміщення, читайте далі в матеріалі.

Дивіться також Повітряні кулі як зброя: як КНДР, Китай і Росія застосовують дешеву, але небезпечну тактику

Північна Корея знову відправила повітряні кулі зі сміттям

Відповідно до інформації агенції, Об'єднаний комітет начальників штабів повідомив про виявлення близько 330 повітряних куль зі сміттям, запущених КНДР з 8 червня. Зазначимо, що понад 80 з них приземлилися на території Південної Кореї, а решта, не змогли досягти країни.

За даними видання, повітряні кулі складалися із сміття, такого як пластик та обривки паперу. Додамо, що південнокорейські військові готуються до можливості запуску додаткових повітряних куль з боку КНДР.

Місцева влада радить жителям не торкатися об'єктів і повідомляти про них військовим чи поліцейським.

Попередні випадки запусків повітряних куль зі сміттям у Південну Корею: основне

  • Цьогоріч 28 травня КНДР почала запускати повітряні кулі зі сміттям на територію Південної Кореї. Зазначимо, що таких об'єктів було понад 150. в повітряних кулях було різне сміття – пластикові пляшки, батарейки, деталі взуття та навіть гній.
  • За декілька днів до цього КНДР попереджала, що розкидає макулатуру та сміття у прикордонних районах у рамках акції "око за око" проти розповсюдження листівок проти Пхеньяна.
  • Зазаначимо, що 2 червня стало відомом, що об'єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї (JCS) повідомив, що виявив близько 600 повітряних куль, які перетнули військову демаркаційну лінію, що розділяє дві Кореї, і впали в Сеулі та навколишній провінції Кьонгі.