Самі переговори відбуваються у селі Панмунджон, яке розміщено у демілітаризованій зоні на кордоні між обома країнами. Саме там був підписаний мирний договір, який так і не вступив у силу. І саме це місце найчастіше використовували влади обох країн для спільних зустрічей.

Читайте також: Кім Чен Ин зібрався об'єднатися з Південною Кореєю

Одне з головних питань, яке обговорять на зустрічі – участь північнокорейських спортсменів у зимових Олімпійських іграх 2018 року, які відбудуться у південнокорейському Пхьончхані, а також інші питання, що становлять взаємний інтерес.

"Сьогодні ми будемо проводити переговори, щоб обговорити участь Північної Кореї в зимових Олімпійських іграх і Паралімпіаді в Пхенчхані, а також удосконалення міжкорейських відносин", – заявив Reuters міністр уніфікації Південної Кореї Чо Мьонг-Гьон.

При цьому деякі південнокорейські чиновники сподіваються, що дві Кореї зможуть навіть виступити під єдиним прапором на Зимових іграх.

Окрім того, Чо Мьонг-Гьон заявив, що його делегація також готується до обговорення відновлення зустрічей членів сім'ї, розділених Корейською війною, які опинилися по обидві сторони кордону.

Та найбільший інтерес у світі ці переговори викликають через те, що вони можуть зняти напругу на Корейському півострові, яка виникла після того, як КНДР досягла успіхів у розробці ядерної зброї та балістичних ракет, через що ООН були накладені санкції на Північну Корею.

Читайте також: Євросоюз розширив санкції проти КНДР