Джейк Салліван ухилився від відповіді на питання щодо термінів наступу українських воїнів на позиції російських окупантів та колаборантів. Про це радника Джозефа Байдена з національної безпеки запитали під час брифінгу 18 травня, передає 24 Канал.

Читайте також Путін стикається з роз'єднаністю військ перед майбутнім контрнаступом ЗСУ, – NYT

Що відповів Салліван

Представник Білого дому відмовився відповідати на такі питання. Однак при цьому він не змінив повністю теми. Салліван згадав про висадку союзників на узбережжі Нормандії під час Другої світової війни.

Як ви знаєте, це не схоже на висадку в "день Д" на пляжі. Ці види бойових дій більш динамічні, багатошарові, багатогранні,
– сказав він.

Що ще сказав радник президента США

Салліван не став робити жодних публічних заяв замість українських колег. Він проігнорував усі питання з будь-якою конкретикою щодо контрнаступу. Представник Білого дому підкреслив, що українські військові повинні самі описувати та пояснювати те, що вони роблять на фронті.

Скажу лише, що в деяких частинах України ведуться інтенсивні бойові дії, як ми бачили на прикладі боїв навколо Бахмута,
– додав він.

Більше новин про контрнаступ

  • Нещодавно 24 Канал отримав відео з полоненим колаборантом. На кадрах бойовик із псевдореспубліки розповів, які зараз панують настрої серед окупантів у зв'язку з майбутнім контрнаступом ЗСУ. Також він назвав найбільший страх росіян.
  • Михайло Шейтельман в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу поділився своїми думками щодо контрнаступу. Політолог розповів, як військова операція вплине на майбутні постачання зброї Україні.
  • Не так давно Михайло Подоляк заявив, що контрнаступ не є одноразовим заходом, бо він охоплює величезну кількість локальних дій. Радник голови Офісу Президента також розповів про майбутнє армії російських окупантів.