Такий прогноз в ефірі 24 каналу розповів російський опозиційний публіцист Андрій Піонтковський. Він переконаний, що, як тільки Збройні Сили звільнять Херсон від окупантів, в росії одразу почнеться падіння.

До теми Путін застрелиться або його приберуть після звільнення Херсона, – Піонтковський

В путіна не вистачає військових

За словами Піонтковського, путіну не вистачає "гарматного м'яса" для проведення подальших наступальних операцій. Зараз він хоче взяти Слов'янськ, але в нього банально немає такого ресурсу.

Для цього йому не вистачає резервів. Резерви – це не просто кримінальні елементи та непідготовлені призовники, – зазначив Андрій Піонтковський.

Щоб вирішити цю проблему, путіну необхідно провести мобілізацію. Але він не може цього зробити. Місцеве населення росії хоч і підтримує "царя", але взагалі не готове йти за нього воювати.

Піонтковський наголошує, що добровільно йдуть на загарбницьку війну лише повністю відбиті люди на кшталт гіркіна або ж представники депресивних районів. З таких людей не отримаєш мільйонну армію, яка здатна довго просуватися вперед.

На думку Піонтковського, зовсім скоро росія зазнає краху у війні проти України. Все почнеться зі звільнення Херсона.

Виходу в росії немає. У другій половині серпня буде звільнений Херсон. І ми побачимо дуже болючий, драматичний, але надзвичайно повчальний період третього падіння російської імперії, – вважає Піонтковський.

Дивіться повний стрім Романа Цимбалюка з Андрієм Піонтковським на ютубі 24 каналу

Нагадаємо, тимчасовий виконувач обов'язків голови Херсонської ОВА Дмитро Бутрій закликав всіх мешканців Херсонщини евакуюватися. Це допоможе українським захисникам значно швидше звільнити тимчасово окуповану Херсонщину. Адже російські загарбники можуть прикриватися мирним населенням.