За словами синоптика Наталки Діденко, через центр Європи до України прийде потужний антициклон, який витіснить холодні повітряні маси з території країни.

Читайте також: Прогноз погоди на квітень: коли чекати тепла

"Вже з 26-го березня погода вийде на нормальну дорогу. Тобто, з найближчого понеділка скрізь почнеться потепління", – наголосила Діденко.

Окрім того, вона додала, що 29-30 березня у Києві очікуватимуться приємні до +10 градусів тепла.

У прогнозі Українського гідрометцентру на 23-24 березня помітно, що температура нарешті перейде в "плюси" – від +1 до +4 градусів тепла.

23 березня трішки сніжитиме на сході України. В Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях падатиме сніг. Мокрий сніг з дощем очікується на Херсонщині, Запоріжжі та Донеччині.

24 березня опади у вигляді снігу очікуються лише на Луганщині. В Донецьку та Запоріжжі – дощ з мокрим снігом.

У наступні дні температура повітря зростатиме. Зокрема, 25 березня, стовпчики термометрів піднімуться до +6...+10 градусів тепла у західних областях, до +4...+7 – на Півдні. Дещо прохолодніше буде у північних областях та на Сході – від -1 до +3 градусів тепла. Зате, жодних опадів – по всій території України буде сонячно з проясненням.

Прогноз погоди на 25 березня

26 березня західні і північні регіони охоплять дощі, сонячно з проясненням буде на півдні та сході України. Температура повітря на Заході і Сході дійде до +7...+10 градусів тепла. У північних областях буде найхолодніше – до +2...+5 градусів тепла.
На Півдні стовпчики термометра дійдуть до +9...+14 градусів тепла.

Прогноз погоди на 26 березня