У найближчі пів року чи рік українцям доведеться вчитися подорожувати всередині країни, зазначив заступник міністра МВС Антон Геращенко, пише РБК-Україна.

Важливо COVID-19 та український туризм: як виходити з кризи

Він наголосив, що відновлення міжнародного туризму можна очікувати десь через пів року чи навіть рік. Саме цей період Європа і весь світ будуть закриті для туризму.

Навіть якщо пандемія COVID-19 піде на спад, то у найближчі місяці українцям не варто очікувати відкриття кордонів між країнами,
– переконаний Геращенко.

За словами заступника міністра МВС, для українських громадян з'явиться можливість відкривати для себе по-новому туристичну Україну.


Коли українці зможуть знов подорожувати за кордон / Фото Unsplash

Коронавірус і туризм: головне

  • Станом на 11 квітня у світі зафіксували 1 722 429 випадків захворювання на COVID-19, з них 104 775 людей померли, ще 389,292 людини одужали.
  • Туризм у всьому світі зупинився через пандемію COVID-19, деякі країни закрили свої кордони зупинили авіа- та залізничне сполучення.
  • За прогнозами Всесвітньої ради з подорожей та туризму, пандемія COVID-19 може скоротити 75 мільйонів робочих місць у галузі туризму у всьому світі.
  • Найбільших збитків зараз зазнають авіакомпанії та круїзні судна, територіально – країни Азії. На відновлення після спалаху галузі може знадобитися щонайменше 10 місяців.
  • Зараз туристична сфера становить 10% світового ВВП, втрати для економіки світу у 2020 році через вимушену паузу в галузі можуть сягати 2,1 трильйона доларів.

Більше про те, яким буде життя після коронавірусу – читайте у матеріалі 24 каналу.