Пряма трансляція на
Останні випуски

Коли в Україні вимкнуть опалення у 2019 році

 Коли відключать опалення в 2019 році у Києві та містах України - дати
Коли в Україні вимкнуть опалення у 2019 році / Region.center

Зазвичай, припинення опалювального сезону припадає на період першої половини квітня. За умови, якщо середньодобова температура упродовж трьох днів не опускається нижче, аніж +8 градусів.

Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається на рівні міської ради. Варто врахувати, що у 2018 році опалювальний сезон в Україні повноцінно розпочався дещо пізніше, аніж зазвичай.

Читайте також: В Україні знову піднімуть ціни на гарячу воду і опалення: коли та на скільки

Рішення ж про тимчасове припинення подачі тепла можуть прийняти, виходячи з кліматичних умов згідно з правилами технічної експлуатації та іншими нормативними документами. 

Якщо міська рада прийняла рішення призупинити опалювальний сезон, то про це органи влади мають повідомити населення через ЗМІ, а також надіслати відповідне письмове повідомлення. 

Де вже в Україні вимкнули опалення?

31 березня опалювальний сезон завершився в Одесі та Херсоні. Тепло вимкнули в загальноосвітніх навчальних закладах, дитячих навчальних закладах, медичних установах, закладах культури та спорту, у квартирах та будинках, підприємствах та організаціях.

Коли вимкнуть опалення в Києві?

Через прогнозоване весняне потепління влада вирішила повністю вимкнути опалення в Києві 6 квітня. Це раніше, ніж зазвичай (традиційно – 15 квітня).

В цей день тепло вимкнуть на всіх об’єктах, в тому числі – соціальної інфраструктури та помешканнях киян. Щоб повністю припинити постачання тепла у столиці, знадобиться до 3 днів.

"Але лікарняні заклади, заклади соціального напрямку можуть продовжувати опалюватися, і вони працюватимуть за індивідуальними заявками. Стаціонари, особливо дитячі, там за рішенням головних лікарів буде припинятися опалення", – повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Припинення опалювального сезону у попередні роки в Україні

Опалювальний сезон коригується відповідно до змін у кліматі. У 2017-2018 році він тривав із 15 жовтня до 15 квітня.

Читайте також: Якою буде погода у квітні: прогноз

Минулоріч, у 2018 році, тепло подали в оселі також 15 жовтня. Проте за декілька днів тимчасово тепло перестали подавати, оскільки середня температура ще не опустилась до потрібного рівня – було занадто тепло. Відновлювати опалення в Україні почали лише в десятих числах листопада, коли в Україну поступово прийшло справжнє похолодання.

За прогнозами синоптиків, потепління в Україну цього року прийде пізно. 

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі