Адвокати Ігоря Коломойського раніше обіцяли подати апеляцію для свого клієнта, що й зробили. Але її відхилили, передає 24 Канал.

Дивіться також Ніде не люблять: Коломойського, який в СІЗО, Росія записала у терористи

Кава все ж буде у СІЗО

Захисники Коломойського оскаржили заставу для олігарха у 3,9 мільярда гривень і прагнули скасувати її. Пояснювали це своєрідно: мовляв, у їхнього клієнта немає таких грошей, щоб сплатити заставу та вийти на свободу.

Також вони говорили, що вважають утримання Коломойського під вартою необґрунтованим, і просили про скасування запобіжного заходу. Посилалися, зокрема, на те, що в їхнього клієнта є хронічні хвороби.

Утім, судді мали свої міркування. За їхніми словами, якщо пом'якшити Коломойському запобіжний захід і не тримати його під вартою, він може поїхати на Кіпр або в Ізраїль, де буде переховуватися від слідства. Олігарх має паспорти цих двох країн, а Кіпр має право відмовити видавати своїх громадян.

Адвокат Коломойського Олександр Лисак, звісно, заперечив це і переконував, що бізнесмен не буде ховатися. Аргументи наводив доволі дивні: буцімто, клієнт із 2015 року не залишав межі країни, має міцні соціальні зв'язки – наприклад, поруч із ним дружина, яка підтримує ЗСУ. Та на суддів це не вплинуло: вони залишили Коломойського під вартою із правом внесення застави у 3,8 мільярда гривень.

Проте на певні поступки під час засідання все ж пішли: приміром, дозволили підзахисному бути поруч із адвокатами, а не у скляному боксі.

Коломойський виходить із боксу та сідає до адвокатів: дивіться відео

Дивіться також Коломойський у суді визнав, що має громадянства Ізраїлю та Кіпру

За бізнесмена хотіли поручитися ведучі "плюсів"

Під час засідання 25 вересня Коломойського хотіли взяти на поруки Наталя Мосейчук, Юрій Горбунов, колишній міністр культури Олександр Ткаченко і ще низка ведучих, усього 15 осіб. Суд відмовив і залишив його під вартою.