Олігарх також пояснив, що особисто йому про цей процес нібито не повідомляли. Водночас це, за його словами, випливає з матеріалів справи.

Дивіться також Каву пити нема з ким: в яких умовах тримають Коломойського

Коломойський розповів про українське громадянство

Ігор Коломойський на запитання журналістів щодо наявності у нього українського громадянства жартома сказав, що вже не має його.

Начебто як забрали (українське громадянство – 24 Канал),
– сказав бізнесмен.

Крім того, він зазначив, що український паспорт не віддавав, а також вкотре підтвердив, що має паспорт Кіпру та Ізраїлю. Водночас на заувагу журналістки про те, що в Україні заборонене подвійне громадянство Коломойський іронічно розповів, що "потрійне – не заборонене".

Коломойський пожартував про громадянство України / Відео "Радіо Свободи"

Наостанок бізнесмен наголосив, що наразі його судять, як іноземця. Зокрема, його розглядають як громадянина Ізраїлю та Кіпру, але не як України.

Суд не задовольнив апеляцію Коломойського

  • Апеляційний суд Києва 25 вересня вирішив не змінювати запобіжний захід Ігорю Коломойському, а також залишити його у СІЗО. Крім цього, судді також не змінили суму грошової застави бізнесмену – вона лишилася на рівні 3,89 мільярда гривень.
  • Водночас телеведучі та працівники телеканалу "1+1" вирішили взяти Коломойського на поруки та завіряли суддів, що він "не втече з України". Зокрема, загалом за бізнесмена заступилися 15 осіб, серед яких були українські журналістки та телеведучі Наталя Мосейчук, Алла Мазур, ексміністр культури Олександр Ткаченко, ведучий Юрій Горбунов, а також українська активістка Ірма Крат.
  • До судового засідання Коломойський сказав, що у СІЗО його годують добре, а умови в ізоляторі нормальні. Водночас бізнесмен побідкався, що йому не дозволяють бачитися з родичами, але пускають до нього адвокатів.