Про це повідомляє кореспондент 24 каналу.

Читайте також: Нардепа від "Опозиційного блоку" Бакуліна вдруге оголосили в розшук

Зазначимо, що комітет майже одноголосно проголосував за винесення на розгляд парламенту зняття депутатської недоторканості з Колеснікова, утримався лише нардеп Михайло Папієв, який належить до "Опоблоку".

Колеснікова звинувачують у тому, що він перевищив службові повноваження у 2012 році, коли очолював агентство з держмайна. Як пояснив генпрокурор Юрій Луценко, Колеснікова звинувачують у відчуженні 2 цехів оборонного "Науково-дослідницького та конструкторсько-технологічного інституту трубної промисловості імені Я.Ю. Осади" у Дніпрі. Ці цехи забезпечували українську армію ракетами "Смерч" та "Град".

У свою чергу, Колесніков заперечив інформацію, що підписував такі документи, бо, начебто, керівництво закладу звернулося до нього з проханням посприяти тому, щоб окремі корпуси закладу здавали в оренду, які простоювали, та заробити на цьому грошей для боргу.

Читайте також: З нардепа Мосійчука хочуть зняти недоторканність: політик прокоментував ініціативу

Після відчуження цехів Дніпропетровська обласна державна адміністрація продала їх за заниженою ціною.

Нагадаємо, у вересні генпрокурор Юрій Луценко повторно вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Дмитра Колеснікова. Тоді Луценко заявив, що Колесніков під час роботи у Фонді держмайна "домігся фактично приватизації ракетного заводу, який знищений, а мав зараз випускати "Смерчі" та "Урагани".