Про це "Громадському" розповів речник ГПУ Андрій Лисенко.

За його словами, генпрокурор Юрій Луценко відповідне подання від САП передав до Управління з правового забезпечення. Це управління оцінить подання САП, і якщо весь пакет документів відповідає закону, його подадуть до Верховної Ради для розгляду по суті.

Читайте також: Депутати і недоторканність: кого позбавили імунітету і де зараз опальні слуги народу

Якщо ж документи складені з порушеннями, то їх повернуть до САП на доопрацювання. В які терміни подання САП можуть обробити – Лисенко не готовий сказати.

При цьому невідомо, на якій підставі САП вимагає зняти недоторканність з Мосійчука.

Мосійчук у своєму Facebook прокоментував інформацію про подання САП, зазначивши, що не отримував відповідного офіційного повідомлення.

Просив би САП і НАБУ, у вигляді виключення, в моїй справі діяти, як правоохоронні органи, а не як піар-агенції. Хоча, звісно, так кардинально міняти формат роботи їм буде важко,
– іронічно висловився Мосійчук.

Нардеп також наголосив на тому, що є "послідовним критиком так званих антикорупційних органів НАБУ і САП", а також звинуватив ці органи у "постійних фальсифікаціях справ проти українських політиків".

Не дарма очільник НАБУ Артем Ситник їздив додому до президента Порошенка. Імовірно, що саме там він отримав замовлення сфабрикувати про мене кримінальну справу. Адже не секрет, що Петро Олексійович перебуває в пошуках інструментів тиску на нашу політичну силу – Радикальну партію Олега Ляшка,
– резюмував політик.