Таку думку в ефірі 24 Каналу висловив російський публіцист та опозиційний політик зі США Андрій Піонтковський. За його словами, Пригожин вже розуміє, що війна програна, та намагається представити генштаб "зрадниками Росії".

Читайте також Свідчення вагнерівців про свої звірства в Україні дали дуже цінну інформацію: аналіз ISW

Боягуз Путін не може обрати сторону

Піонтковський зазначив, що боягузливий Путін продовжує маневрувати між двома сторонами конфлікту: Пригожиним та генштабом Росії.

Боягузливий та бездарний Путін продовжує маневрувати між двома смертельними ворогами – Генштабом та ПВК "Вагнер". Сьогодні він грає за одну сторону, на наступний день – за іншу. Це нічим хорошим для нього не закінчиться, – вважає він.

Опозиціонер підкреслив, що така боротьба "павуків у банці" вже грає на користь України. Поки воєнні злочинці змагаються між собою, ЗСУ продовжують знищувати окупаційне військо.

"Пригожин розуміє, що війна програна. Він вже працює у "післяпутінській" Росії. У нього буде проста легенда: "Я героїчно бився на фронті, нас зрадили у Генштабі та продажна еліта. Ми повинні їх скинути та розграбувати всю їхню власність", – додав публіцист.

Піонтковський про стосунки Путіна та Пригожина: дивіться відео

Пригожин повертає прихильність Путіна: думка ISW

  • В Інституті з вивчення війни вважають, що регулярне російське військо не впоралося з завданням Путіна з виходу на адміністративні межі Донецької та Луганської областей. Тож останню надію російський диктатор покладає на Пригожина та вагнерівців. Пригожин, схоже, повертає прихильність бункерного діда Владіміра Путіна
  • Аналітики припускають, що вагнерівці знову отримують підкріплення, боєприпаси, а також політичне визнання. А це – "різке відхилення" від попередніх зусиль Кремля, які він спрямовував проти найманців Пригожина з січня 2023 року.
  • Стало відомо, що вагнерівців готують до трьох мотострілецьких бригад мобілізованих військовослужбовців. Їх використають для посилення флангів у Бахмуті. Крім того, поряд з вагнерівцями діють російські повітряно-десантні війська. Пригожин підтвердив, що його найманці отримують більше артилерійських снарядів. А це свідчить, що російське міноборони відновило постачання.
  • Укладачі звіту зазначають, що достеменно не можуть сказати, наскільки високий рівень довіри Путіна до Пригожина. Але, схоже, що кривавий диктатор уже не мститься йому, відмовляючи у підкріпленні та боєприпасах.