Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов відреагував на з'ясування відносин між російським міністром оборони, начальником Генштабу Росії та ватажком ПВК "Вагнера". Своїми думками щодо їхніх дій у публічному та медійному просторі він поділився в етері телемарафону, передає 24 Канал.

До теми Пригожина вже давно мали вбити, – Піонтковський припустив мету заяв керівника "Вагнера"

Що менше всього зараз хвилює Пригожина та його опонентів з Міноборони Росії

За словами Юсова, Герасімов, Пригожин та Шойгу не думають про демократичне майбутнє. Замість цього їх турбує власне майбутнє після Володимира Путіна та програшу Росії у розв'язаній нею ж війні проти України. Представник ГУР підкреслив, що ця геополітична поразка є неминучою.

Юсов дав зрозуміти, що ніхто з цієї трійці не бажає брати не себе відповідальність. Представник української розвідки вказав на початок пошуку винних у Росії. При цьому ніхто з цих одіозних осіб не бажає опинитися серед відповідальних.

От зараз Шойгу, Герасімов і Пригожин між собою визначають, а хто ж тоді буде винний,
– додав він.

Що відомо про конфлікт Пригожина з російською військовою елітою

  • Не так давно голова ПВК "Вагнера" розкритикував військово-політичне керівництво Росії, поскаржився на дефіцит снарядів та пригрозив вивести своїх бойовиків з-під Бахмута. Окрім цього він заявив, що саме місто нібито не має стратегічного значення.
  • Олександр Мусієнко в ексклюзивній розмові з 24 Каналом оцінив шанси Пригожина виступити проти диктатора Путіна. Також керівник Центру військово-правових досліджень відзначив, що "вагнерівці" підпорядковуються російському військовому командуванню
  • Ще з 24 Каналом стосовно Пригожина поспілкувався Юрій Федоров. Військовий експерт спрогнозував, які події відбудуться, якщо найманці Пригожина залишать Бахмут та підуть за наказом свого ватажка на Кремль.