Пригожин розповів, що за межами Бахмута – тільки військові міноборони Росії і немає вагнерівців. Він вкотре повторив своїй пресслужбі слова, що нібито Бахмут вже "немає стратегічного значення", пише 24 Канал.

Дивіться також Ще декілька тижнів й від "Вагнера" нічого не залишиться: зведення з фронту від Світана

Варто зазначити, що Збройні Сили України спростовували цю заяву Євгєнія Пригожина.

До яких заяв знову вдається Пригожин

Зважаючи на скорочення особового складу, ПВК "Вагнер" змушена була передати фланги військовим (Росії – 24 Канал). Існує серйозний ризик оточення ПВК "Вагнер" у Бахмуті внаслідок провалу флангів. Фланги вже тріщать і провалюються. За відсутності боєприпасів "м'ясорубка" запрацює у зворотному напрямку: ЗСУ знищуватимуть ПВК "Вагнер",
– заявив "кухар Путіна".

Також він сказав, що нібито у вагнерівців немає боєприсасів. Мовляв, вище керівництво Росії нібито доручило міноборони надати ПВК "Вагнер" все необхідне, проте "боєприпаси у необхідній кількості видані не були".

"ПВК "Вагнер" продовжує наступ у Бахмуті та очікує рішення щодо видачі боєприпасів та озброєння у необхідній кількості", – сказав Пригожин.

Вірити Прижину не можна

Речник Східного угрупування військ Сергій Череватий заявив, що заяви Пригожина про нібито "снарядний голод" чи про так звану "м'ясорубку в Бахмуті" – це нісенітниці.

Адже Росія використовує за добу на фронті близько 25 тисяч снарядів, з них половину – вагнерівці. Насправді Бахмут став м'ясорубкою для окупантів. Зокрема, були періоди, коли втрати ворога та ЗСУ вимірювались у співвідношенні 10 до 1.

Загалом Сергій Череватий запевняв, що вірити Пригожину – це себе не поважати, адже це людина з поведінкою міського божевільного.

То він з трупами фотографується, то розмовляє з ними. То він звертається до президента України, то главкома (головнокомандувача ЗСУ – 24 Канал) нашого, то Шойгу... Людина загнана у безвихідь, адже взяла на себе занадто великі воєнно-політичні обов'язки. Але урешті-решт зрозуміло, що він безграмотний у військовій справі,
– сказав Череватий.

На Бахмутському напрямку подекуди ворог відступив

  • Ввечері 10 травня командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський розповів, що на окремих ділянках фронту на Бахмутському напрямку ворог не зміг втримати натиск українських захисників та відступив на дистанцію до 2 кілометрів.
  • Генерал-полковник додав, що грамотне проведення оборонної операції виснажило вагнерівців, внаслідок чого їх на деяких позиціях замінили погано підготовлені підрозділи регулярної армії Росії. У підсумку вони зазнали поразки і відступили.
  • Згодом 3-я окрема штурмова бригада показала кадри зі штурму під Бахмутом. Подивитись відео героїчної боротьби наших військових можна за посиланням.