Відповідну інформацію повідомили у Білому домі. Раніше Байден вже говорив про цей пакет допомоги.

До теми США планують створити нове командування для допомоги Україні з озброєнням

Байден підписав закон на 12-мільярдну допомогу Україні

У п'ятницю, 30 вересня 2022 року, президент підписав закон,
– мовиться у повідомленні.

Перед цим вранці 30 вересня Конгрес США схвалив 12-мільярдну підтримку для України. Цю інформацію розповів журналіст "Голосу Америки" Остап Яриш.

"Конгрес США остаточно схвалив законопроєкт, який серед іншого включає понад 12 мільярдів доларів для підтримки України, в тому числі військової. Тепер документ лягає на підпис Джо Байдена", – написав Яриш.

Що цьому передувало

Джо Байден говорив про цю допомогу, коли коментував заяву кремлівського диктатора Владіміра Путіна про анексію тимчасово окупованих частин Запоріжжя, Донеччини, Луганщини та Херсонщини.

Президент США назвав події в Кремлі шахрайською спробою загарбати суверенну територію України. Він також наголосив, що Сполучені Штати поважають міжнародно визнані кордони нашої держави, а своїми діями Росія вкотре порушує статут ООН та міжнародне право.

Ми продовжимо постачати Україні обладнання, яке їй потрібне для самозахисту, попри зухвалі спроби Росії перекроїти кордони свого сусіда. І я з нетерпінням чекаю на підписання Конгресом закону, який надасть додаткові 12 мільярдів доларів для підтримки України,
– підкреслив Байден.

Окрім того, у відповідь на дії Росії, США ввели проти неї нові санкції. Байден наголосив, що вони призведуть до нових втрат для фізичних та юридичних осіб, які підтримують незаконну анексію територій України, як в Росії, так і за її межами.

Варто подивитися – Піонтковський розповів про реакцію Байдена на анексію українських територій: відео