Про це заявив президент США Джо Байден. Американський лідер наголосив, що необхідно підтримувати Україну доти, поки ще необхідно.

Зверніть увагу Зеленський заявив, що переговорів з Путіним не буде: хіба з іншим президентом Росії

США поважають міжнародно визнані кордони України

Джо Байден назвав події в Кремлі шахрайською спробою анексувати суверенну територію України і підкреслив, що США поважають міжнародно визнані кордони України. Водночас американський президент підкреслив, що Росія порушує статут ООН та міжнародне право.

Байден підкреслив, що США підтримуватимуть зусилля України щодо повернення захоплених Росією територій.

Ми продовжимо постачати Україні обладнання, яке їй потрібне для самозахисту, попри зухвалі спроби Росії перекроїти кордони свого сусіда. І я з нетерпінням чекаю на підписання Конгресом закону, який надасть додаткові 12 мільярдів доларів для підтримки України,
– підкреслив Байден.

Крім того, у відповідь на дії Росії США ввели нові санкції проти країни-агресорки. Джо Байден наголосив, що вони призведуть до нових втрат для фізичних та юридичних осіб, які підтримують незаконну анексію територій України, як в Росії, так і за її межами.

Також президент США закликав міжнародну спільноту підтримувати Україну стільки, скільки це буде необхідно.

Росія оголосила анексію українських територій

30 вересня у Кремлі відбулося ганебне підписання диктатором Владіміром Путіним та бойовиками й гауляйтерами документів про анексію українських територій. Мова йде про Луганську, Донецьку, Запорізьку та Херсонську області, на окупованих територіях яких напередодні провели псевдореферендуми.

Після цього президент України Володимир Зеленський виступив зі зверненням за результатами засідання РНБО і повідомив, що Україна подає заявку на членство в НАТО. Документ крім президента підписали голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Також президент заявив, що переговори з Путіним проводити не буде. Тому діалог з Росією буде можливим лише з іншим президентом.

Цікаво – деталі української заявки на вступ до НАТО: дивіться відео