На цьому він наголосив під час свого виступу на засіданні Кабміну. За словами прем'єр-міністра, він очікує на визначення трьох кандидатів до кінця січня 2023 року.

Читайте також Санкції проти режиму та "хороші білоруси": хто й навіщо поширює вкиди проти України

Більшість етапів конкурсу пройдено

Упевнений, що двох тижнів цілком достатньо, аби завершити ці процедури й до 31 січня подати перелік із трьох відібраних кандидатів на посаду директора НАБУ,
– зазначив Шмигаль.

Він наголосив, що Україні зараз надзвичайно важливо не лише вчасно, а й у повному обсязі виконати "домашню роботу". Перше оцінювання наша держава проходитиме у лютому 2023 року під час Саміту Україна – ЄС. І до цього часу необхідно буде завершити конкурс, який визначить, хто стане новим главою НАБУ.

За словами прем'єра, уже пройшло п'ять з дев'яти етапів конкурсу. Наразі кандидатам потрібно виконати практичне завдання. Крім того, на них очікує оцінка особистісних компетенцій. А також їм слід пройти співбесіду з конкурсною комісією.

Зауважимо, до наступного етапу пройшло 22 кандидати. З-поміж них мають визначити трьох основних. Один із них, за результатами усіх завдань, стане очільником НАБУ.

Останні новини, пов'язані з НАБУ

  • САП і НАБУ 17 січня повідомили про те, що справою народної депутатки Маргарити Шол займеться суд. Вона приховала оренду квартири на Печерську за 5 мільйонів гривень. Відповідні відомості народна обраниця або навмисне, або випадково не вказала у декларації.
  • Тим часом чиновниця Запорізької ОВА відпочивала на свята у Таїланді. Відомо, що Злата Некрасова фігурує у справі НАБУ, яка стосується розкрадання гуманітарної допомоги.
  • Зауважимо, що підозру оголосили народному депутату від ЄС Артуру Герасимову. Причиною цього стала незадекларована ним вілла, що в Іспанії.
  • Наостанок нагадаємо, що суд очікує на народного депутата Юрія Камельчука. І хоч у САП і НАБУ не озвучують імені та прізвища, всім зрозуміло, що мовиться саме про члена фракції "Слуга народу". Він свого часу також не вказав у декларації нерухомість на кілька мільйонів гривень.