Про це 24 Каналу розповів колишній очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Йому не подобається, що в багатьох іноземних ЗМІ часто з'являються деталі щодо майбутнього контрнаступу ЗСУ, які не відповідають дійсності.

До теми Полковник ЗСУ сказав, на якому етапі підготовка контрнаступу та коли він буде

Писали, що будемо вести наступ на Кремінському напрямку з певними механізованими бригадами, "Бредлі", ракетами і так далі. Це ж дає можливість ворогу підготуватися. Нехай наступ буде там і тоді, коли це чітко спланує Генштаб та військове командування. Ми ж будемо і надалі допомагати Силам оборони, як це робили цілий рік,
– зазначив Гайдай.

Росіяни суттєво збільшили обстріли позицій, але "бавовни" теж стає більше

Як повідомив Гайдай, ситуація поблизу Кремінної та інших населених пунктів складна, але контрольована. Росіяни роблять постійні хвилі наступу, але отримують спалену техніку та втрати серед особового складу.

Тому загарбники суттєво збільшили обстріли позицій з важкої артилерії. Однак є багато хороших новин про "бавовну" на території окупованої Луганщини. До прикладу, в Кадіївці та біля Сватового. Це полегшує ситуацію.

ДПСУ показали, що відбувається на передовій вночі: дивіться відео

Дехто каже про артилерійський голод. Ні, снарядів у них достатньо. Але такі перебої з логістикою допомагають Силам оборони,
– наголосив Гайдай.

Зараз окупанти не мають успіху ні біля Білогорівки, ні біля Кремінної. ЗСУ продовжують знищувати росіян.

Данілов розкритикував матеріал The Washington Post про контрнаступ

  • Американське видання The Washington Post опублікувало матеріал, де засумнівалися, що Україна зможе піти в контрнаступ. Все через, що ЗСУ нібито втратило багато кваліфікованих бійців.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов підкреслив, що ця інформація взагалі не відповідає дійсності. Він розкритикував матеріал.
  • Данілов нагадав, як безліч західних видань на початку повномасштабного вторгнення розповідали, що Київ впаде за кілька днів. Але Україна продовжує воювати вже більш ніж рік проти російських окупантів.