Про це 24 Каналу розповів секретар РНБО Олексій Данілов. За його словами, українські військові активно працюють над майбутнім контрнаступом ЗСУ. Все йде заради спільної перемоги.

До теми Поки ворог виснажується: що необхідно ЗСУ для контрнаступу

Коли варто очікувати контрнаступ ЗСУ

Як наголосив Данілов, не варто поспішати з термінами контрнаступу. Його готують, а усе вирішуватиме Ставка Верховного Головнокомандувача. Там дослухаються до пропозицій українських військових.

Найважливіше, що це буде план України. А не когось іншого.

Не треба поспішати. Все робиться за нашим планом. Ще раз наголошую – за нашим; за планом нашої країни. А не так, як нам хтось-десь-колись пропонує, пропагує та розповідає, – підкреслив Данілов.

Данілов розповів важливі деталі з сьогоднішнього "Рамштайну": дивіться відео

Росіяни поширюють багато дезінформації

Данілов попередив, що зараз російські пропагандисти та інші зацікавлені поширюють багато різної брехливої інформації щодо українського війська. Варто фільтрувати інформацію та аналізувати усе з холодним розумом.

Можу сказати, що зараз росіяни почали репетувати та всіляко розповсюджувати дезінформацію, що ми нібито в розпачі; що наші військові неготові та багато іншої нісенітниці. Дуже активно це бачимо упродовж останнього тижня-півтора,
– зауважив Данілов.

Секретар РНБО закликав не вестися на ворожу дезінформацію. Потрібно вірити в українських чоловіків та жінок, які боронять нашу державу. Збройні Сили України обов'язково виженуть росіян з усіх окупованих земель.

Україна готує контрнаступ: коротко